kolposkopi nedir

kolposkopi doktoru, uzmanı

 

 

Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu
Jinekolog

Op.Dr.Hakan Topalismailoğlu
Jinekolog

 

Kolposkopi muayenesi ve kolposkopik biopsi, ascus,cin 1, cin 2, cin 3, lsil, hsil, teşhis ve tedavisi, HPV ve genital siğil teşhis, tedavi  ve yönetimi için,

Adres
Halaskargazi Caddesi Doğançay Apt. No 216  Kat 2
34360 Şişli. İstanbul. Türkiye
(Şişli Camii Meydanı, Holiday İnn oteli  sırası ,Garanti Bankası Yanı)

Ulaşım Detayları::
 
Muayenehanemiz İstanbul'un en merkezi yerlerinden bir olan Şişli Meydanındadır. Garanti Bankası ve Halk Bankasının arasında olup  YKM alışveriş merkezimden 40 m, Cevahir alışveriş merkezinden ise yaklaşık 300 metre mesafededir. Ulaşım  hem arabanız hem de Metro ve diğer toplu taşıma araçları ile çok kolay olmaktadır.
T Shop' un sokağında açık otopark da mevcuttur. Ayrıca aracınızı Cevahir Alışveriş Merkezi otoparkına da bırakıp yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirsiniz.
Metro ile gelenler Cevahir alışveriş merkezinin önünde olan Şişli durağında inip yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirler.
Ulaşım detayları için sayfanın alt kısmında olan krokiden ve google haritadan  muayenehaneyi ve otoparkı bulmak için yararlanabilirsiniz..

Eğer bize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız telefon ile yardım ve yönlendirme alabilirsiniz.....

Randevu Ve Muayeneleriniz İçin Lütfen;

Hafta İçi   saat 12.00 – 19.00,
Cumartesi saat 10.00 – 17.00 arası

0212 – 233 46 47
0212 – 224 37 85
0212 – 224 54 75 
0539  8288152 
numaralı telefonları
arayınız.

****  Bize muayenehaneden sabit telefonlardan ulaşamadınız mı??
Bize ulaşmak ve randevu almak için tüm gün içi makul saatlerde aşağıdaki

Cep tel: 0539 8288152

ile ulaşabilirsiniz *****

e-mail: doktornevra@gmail.com

 

  • Doğrudan Anlaşmalı Kurumlar; Akbank , İş Bankası , Vakıfbank  Çalışanları ve Emeklileri
    (Anlaşmalı Birim Fiyatları Uygulanmaktadır)
     
  • Özel Sağlık Sigorta Poliçe Sahipleri; Tüm özel sağlık sigorta şirketleri poliçe sahiplerini doktor seçmede ve serbest muayenahanede muayene ve müdahale olmada özgür bırakmaktadırlar. Bu koşulda poliçe sahibi muayene / müdahale  sonrası aldığı faturasını sigorta şirketine ibra ederek muayene ücretinin tamamını ya da belli bir kısmını (bu seçenek poliçenizde bildirilmektedir) geri alabilmektedir. Sigortanız doktor tarafından form doldurulmasını istiyorsa  bu formu yanınızda getiriniz. Sonuç olarak tüm özel sağlık sigortası poliçe sahipleri muayene , müdahale ve ameliyatlarını kolaylıkla yaptırabilmektedir.
     
  • Tüm kredi kartları muayenehanede geçerlidir.

Gizlilik Taahütnamesi; Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420 ) tümüyle gizli tutulacaktır.

 

 Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Kadın Hastalıkları